Centrum Handlowe

Nasze Centrum Handlowe zostało oddane do użytku w 2013 roku. Dla naszych klientów zostały oddane 4 nowoczesne i przestronne budynki o łącznej powierzchni 6600 metrów kwadratowych. Jednak to nie koniec inwestycji, w planach mamy budowę piątego budynku handlowo-usługowego.

Zbudowane przez Nas Centrum Handlowe jest jedynym takim przedsięwzięciem w całym powiecie żuromińskim. Przygotowaliśmy 160 miejsc parkingowych z dodatkową możliwością zwiększenia ich ilości. Umożliwił na to fakt, że centrum handlowe jest usytuowane w spokojnej okolicy, nie blokowanej korkami ulicznymi, w pobliżu głównej trasy oraz końcowego odcinka obwodnicy, a więc klienci będą mogli bez problemu dojechać do centrum.

Wspieramy naszych wynajmujących w różnych akcjach promujących daną markę. Korzystamy z lokalnej rozgłośni radiowej (radio 7) jak również promujemy nasze centrum w dwóch gazetach ukazujących się w powiecie żuromińskim i okolicznych powiatach. Każdego dnia nasz samochód wyposażony w nagłośnienie i baner  odwiedza mieszkańców powiatu reklamując nasze centrum  co wpływa również na wzrost klientów.

Nasze imprezy stają się powoli lokalną tradycją. W okresie letnim organizujemy kino samochodowe które cieszy się coraz większym zainteresowaniem, natomiast dla dzieci organizujemy pikniki. Dzieci  mogą bawić się na trampolinie, dmuchanej zjeżdżalni i basenie z kulkami. Przez cały czas rozbrzmiewa muzyka, można zjeść chleb ze smalcem, grillowaną kiełbasę, watę cukrową i popcorn. Wszystkie atrakcje i poczęstunek  zapewniamy klientom bezpłatnie. Staramy się przygotowywać rożne imprezy raz w m-cu i jest nam bardzo miło, kiedy nasze sklepowe spotkania cieszą się takim zainteresowaniem. Mamy ogromna nadzieję, że mieszkańcy powiatu żuromińskiego też się dobrze bawią.